29 Nisan 2011 Cuma

Scumbag Steve


Yaşlı insanların mail adreslerinin gizli cevabı genelde "Pizza" olur


    İtiraf etmekl lazım herkesin böyle bir arkadaşı vardır. Borç para ister, borç aldığını unutur. Evinizdeki partide ortalıgı dagıtır, kendi evinde "annemin evi, annemin kuralları". Ev partisine gelir, ucuz altılık bira ve 9 tane tanımadığınız arkadaşı. Bunun gibi pek çok şey işte atsan atılmaz satsan satılmaz bir arkadaştır bu. İnternette ise biz bu arkadaşa Scumbag Steve diyoruz. Fotoğraftaki adam rap müzik yapan bir slob ismi de gerçekten Steve. Bir şekilde fotoğrafı internette bulunuyor ve birileri bu talihsiz fotoyu alıp şahane bir meme'e dönüştürüyor. Scumbag SteveBunlardan sonra bir de benim yaptığım bir Scumbag Steve var. Turkish yaptım bunu adı da Şerefsiz Selim. Fotoğraf internetten bir garibanın.

13 yorum:

 1. acaba ben de böyle biri miyim.

  YanıtlaSil
 2. nedense yolum tekrar buraya düştü. fikrim değişmedi, olmamış.

  YanıtlaSil
 3. fena da değil aslında.

  YanıtlaSil
 4. şimdi de kafa buluyorsun :)

  YanıtlaSil
 5. Çok da iyi olmuş, çok da güzel olmuş bence :D

  YanıtlaSil
 6. yazilar super ama fotograf daha iyi olabilirmis

  YanıtlaSil
 7. bence fotoraf da yazılar da zayıf kalmış. ama çok biliyorsam ben yapayım değil mi ? özgüveninden dolayı tebrik ediyorum ki bak beğenenler de var. hatta şunu da söyliyim, facebook olanını beğendim başarılı olmuş. şu da var belki benim standartlarım yüksektir. eline sağlık yine de...

  YanıtlaSil
 8. 4chan'den çıkan internet memelerinin inci vs. siteler tarafından modifiye edilip yeni birşeymiş gibi lanse edilmesinden nefret ediyorum. aynı şey 9gag için de geçerli.

  YanıtlaSil
 9. evet katılıyorum. sadece şu var. incinin devlet bahçeli gibi orjinal capsleri bence iyi. çalıntı arak değil. onları seviyorum

  YanıtlaSil
 10. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 11. Selim'in resim komik değil, ayrıca yazılar da mizahi değil. Fazla ciddi olmuş. Belki biraz da Türkçe yapınca bunu, İngilizce'deki komikliği gitmiş mi acaba, bilemiyorum.

  YanıtlaSil